Jak założyć skrzynkę email?

Home » Hosting www » Jak założyć skrzynkę email?
Hosting www Brak komentarzy

Witaj, w tym poradniku dowiesz się jak założyć skrzynkę e-mail z twoją własną domeną, otóż E-Mail wykorzystałeś jak rejestrowałeś się do Web-Panel’u. Otóż składa się na to, że swoją własną skrzynkę możesz założyć u nas, gwarantuję Ci, że jest to bajecznie proste i wystarczy dobry pomysł do czego będziesz chciał wykorzystywać te rozwiązanie, które dostępne jest nawet w Pakiecie 1. Jest w nim limit dwóch skrzynek  E-Mail, co pakiet wyżej możesz mieć więcej kont, które mogą mieć szerokie spektrum zastosowań. Jeżeli posiadasz forum dyskusyjne może być ona używana jako robot forum (np. podanie linku do aktywacji, wysyłanie powiadomień itd.) lub jeżeli posiadasz blog dyskusyjny i chcesz aby twoi użytkownicy mogli się zarejestrować, również do tego możesz używać tego rozwiązania. 

Jak założyć skrzynkę?

Po pierwsze, musisz być zarejestrowanym klientem i posiadać jakiś pakiet (wszystkie pakiety znajdują się w zakładce zamówienia>hosting www w panelu użytkownika. Jeżeli już twój pakiet został aktywowany, następnie przechodzimy do zakładki moje usługi a następnie po wybraniu usługi znajduje się w niej przycisk zarządzaj, kiedy wejdziemy na stronę gdzie mamy dane o naszej maszynie wchodzimy w zakładkę „Informacje” w lewym dolnym rogu znajdują się dane do zalogowania, otwórz nową kartę i przejdź do zakładki Direct Admin, zaloguj się a następnie wybierz domenę, do której chcesz dodać skrzynkę e-mail. Jeżeli już wybrałeś swoją domenę, otworzy Ci się panel zarządzania hostingiem.

W panelu powinieneś mieć belkę odpowiadającą za konta email, i pod nią znajduje się opcja konta pocztowe. Kiedy w nią klikniesz wyświetli Ci się lista wszystkich kont e mail dla tej domeny, konto e-mail możesz dodać poprzez opcję „Utwórz konto pocztowe”, wchodzisz w nią a następnie uzupełniasz dane takie jak: email, hasło oraz rozmiar skrzynki (domyślnie ustawiony na 0), możesz również ustawić limit wysyłanych email. Jeżeli utworzyłeś już konto, zapisz sobie do niego dane lub zapamiętaj, aby zalogować się na nie przejdź z powrotem do strony głównej WebAdmin i w menu znajdziesz zakładkę odpowiadającą za zalogowanie do Webmail, tam uzupełniasz wszystkie dane i to tyle! Gratulujemy założenia konta email!

Aby zalogować się do swojej poczty email, możesz również skopiować ten adres: 

http://wh1.pl/afterlogic/

Wszystkie użyte linki:

https://web-panel.pl/panel/zamowienia?oferta=hosting-www

https://web-panel.pl/panel/moje-uslugi

https://web-panel.pl/panel/zarzadzanie/242

http://wh1.pl:2222/

http://wh1.pl:2222/CMD_SHOW_DOMAIN?domain=

http://wh1.pl:2222/CMD_EMAIL_POP?domain=

http://wh1.pl:2222/HTM_EMAIL_POP_CREATE?DOMAIN=&DEFAULT_POP_QUOTA=0&USER_CAN_SET_SEND_LIMIT=yes&GLOBAL_PER_EMAIL_LIMIT=0

 

LEAVE A COMMENT